09/12/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

Başkan Kocaispir Sınav Öncesi Moral Verdi

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, belediyenin açtığı POMEM kursunda sınavlara hazırlanan gençleri ziyaret ederek başarılar diledi.

Yüreğir Belediyesi’nin Başkan Kocaispir’in talimatı ile polis olma hayali kuran gençler için Ertuğrul Gazi Spor Kompleksi’nde ücretsiz olarak açtığı POMEM kursu, spor merkezlerinin ‘tam kapanma’ sürecinde faaliyetlerine geçici olarak ara verilmesi üzerine açık alana taşındı.

Hayallerini gerçekleştirmek isteyen kursiyerler belediyenin spor salonunun karşısında bulunan 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda kurduğu parkurlarda uzman antrenörler eşliğinde sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde sınavlara hazırlandı.

Sınavlar öncesi polis olma hayallerine kavuşmak için ter döken gençleri ziyaret eden Başkan Kocaispir, gençler için ellerinden gelen bütün imkanları seferber ettiklerini belirterek başarılar diledi, moral verdi.

Renkli görüntülerin oluştuğu ziyarette gençler sağladığı destek için Başkan Kocaispir’e teşekkür ederken, Başkan Kocaispir ise sınavlarda Adana genelinde derece yapacak kursiyerlere ödül vereceğini müjdeledi.

POMEM sınavlarına hazırlanan gençlere salon ve çalışma ortamı sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Kocaispir, gençlere sınavlarda başarılar ve kolaylıklar diledi.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir