05/12/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

TUSİKON’dan 150 gıda kolisi desteği

TUSİKON’dan 150 gıda kolisi desteği

Örgen “Paylaşmayı önemsiyoruz”

Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu ( TÜSİKON ) Adana İl Başkanı Vrdat Örgen, Ramazan’ın insanları barış, kardeşlik ve huzur iklimine davet eden, sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışmayı önceleyen hayırlı bir ay olduğunu ifade ederek TUSİKON olarak en az 150 aileye sosyal destek sağlandığını kaydetti

TUSİKON Adana il Başkanı Vedat Örgen ve yönetim kurulu üyelerince Ramazan ayı nedeniyle temin edilen 150 gıda kolisi ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. Tüm vatandaşların Ramazan-ı Şerif’ini tebrik eden Vedat Örgen “Zekâtlarımızla, fitrelerimizle, kardeşliğimiz pekişmekte, gönüller birleşmekte ve hayat bereketlenmektedir. Bu sebeple başta pandemi nedeniyle işyerlerini kapatmak zorunda kalan esnafımız olmak üzere ihtiyaç sahibi aileler için gıda kolileri temin ettik. İlk etapta temin edilen 150 gıda kolisini içeren sosyal yardımlarımızın dağıtımını tamamladık. Ramazan Bayramına kadar temin edeceğimiz yeni sosyal yardımlarımızı da ihtiyaç sahiplerine aktarmış olacağız” dedi.

Ramazan’ın paylaşmak olduğunun altını çizen TUSİKON Adana il Başkanı Vedat Örgen konuşmasını “zor dönemde paylaşmanın önemi daha büyük. Bu nedenle var olanın olmayana destek vermesini önemsiyoruz. Tüm vatandaşlarımızı paylaşmaya davet ediyoruz” diyerek sonlandırdı.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir