05/12/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

Seyhan Belediyespor Kulübü’nde, rota altyapıya çevrildi

Başkan Akay’dan,”LİSANS” jesti

Seyhan’da hedef yeni cevherler yetiştirmek

Seyhan Belediye Başkanı ve Seyhan Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı Akif  Kemal Akay, başarılı sporcular yetiştirmeye kararlı olduklarını söyledi. Başkan Akay, “ Değişik branşlarda  mücadele eden takımlarımızın mevcut kadroları önümüzdeki süreçte altyapımızdan yetişen sporculardan oluşacak” dedi.

 

İDDİALI DEĞİL YETİŞTİREN

SEYHAN BELEDİYESPOR OLUŞTURACAĞIZ

Seyhan Belediyespor Kulübü’nün hedefleri konusunda önemli açıklamalarda bulunan Başkan Akay, “ Kentimizden bugüne kadar bir çok branşta başarılı sporcular yetişti. Bizde bunu devam ettirmek adına kulüp çerçevesinde değil yetiştiren bir yapı itibarıyla hareket edeceğiz. İddialı değil yetiştiren bir kulüp olmayı arzuluyoruz. Bu yönde,  önemli spor adamlarının yetiştirme tarzlarını örnek alacağız. Bu yönde de imkanlar dahilinde desteğimizi esirgemeyeceğiz. Kısa zaman zarfı içerisinde de çok önemli bir noktaya gelineceğini umut ediyorum” dedi.

 

TALİPLİLERİ OLAN FUTBOLCULARIMIZIN

ÖNLERİNİ AÇTIK

Transfer döneminde  Seyhan Belediyespor Kulübü’nden,  3.Ligde mücadele eden Kozanspor Kulübü’ne transfer olan Oğuzhan Gencer ve Mehmet Güngör’ün lisans bedelini şahsi desteğiyle çözerek profesyonelliğe  ilk adımı atmalarını sağlayan Başkan Akay, konuşmasını şöyle tamamladı,  “ Üst yaş kategorilerinde mücadele eden ve taliplileri bulunan Rahim Ateş, Muhammet Aslan, Kürkçülerspor Kulübü’ne,  Ömer Özdemir ve Serkan Çoban’da, Ülkügücü Spor Kulübü’ne bedelsiz olarak transfer olmuşlardır.  Futbolcularımızın basamakları bir bir aşıp profosyonel takımlarımızda ter akıtması bizleri son derece gururlandırmaktadır.”

kırklareli escort

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir