29/11/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

Valimiz Sayın Tuncay SONEL’in Ramazan Ayı Mesajı

İslam dünyasının büyük bir özlemle beklediği, rahmet, bereket, mağfiret iklimi olan 11 ayın sultanı Ramazanı Şerif’e hep birlikte kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Bu ay;  kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in nazil olmaya başladığı ve oruç ibadetimizi eda ettiğimiz mukaddes bir aydır.
Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu yaşarken, Covid-19 salgını sebebiyle de sıkıntılı günler yaşıyoruz. Yaşadığımız bu sıkıntılı süreçte alınan tüm tedbirlere uyalım ve sosyal izolasyon sağlayarak zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmayalım. Ramazan ayında sevdiklerimizle sofralarımızda buluşamasak da ihtiyaç sahiplerini sevindirmeyi unutmayalım.  Dua kapılarının sonuna kadar açıldığı bu ayda evlerimizde bir an önce sağlıklı günlere kavuşmak için dua edelim.
Yüce Allah’tan güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında; kalplerimizden sevgiyi, sofralarımızdan bereketi, evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmemesini ve bizleri dostluk, barış ve kardeşlik duygularının hâkim olduğu nice güzel günlere kavuşturmasını, tuttuğumuz oruçların ve yaptığımız ibadetlerin kabul olmasını niyaz ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Ordulu hemşerilerimizin, aziz milletimizin ve bütün İslam aleminin mübarek Ramazan Ayı’nı kutluyorum.

van escort bayan

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir