04/12/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

Vali Elban Belediye Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Vali Süleyman Elban, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile 15 ilçe belediye başkanıyla bir araya geldi.

Nezihe Yalvaç Uygulama Oteli’nde düzenlenen toplantıda, Adana genelinde yerel yönetimlerce gerçekleştirilen çalışmalar ve vatandaşlara sunulan hizmetler ele alındı.

Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Vali Elban, Adana’ya hizmet etmek üzere koordinasyon ve iş birliği içinde olmanın önemine dikkat çekti. Adana’nın yarınının bugününden daha iyi olabilmesinin ortak amaçları olduğuna değinen Vali Elban, “Bizler Adana için, bu güzel kentin insanları için emek harcayacağız. Kentimizin mevcut potansiyelini doğru bir şekilde analiz edecek, daha güçlü bir Adana, daha güçlü bir Türkiye’nin inşasına katkı sunmak amacıyla el ve gönül birliğiyle çalışacağız.” dedi.

Koronavirüsle mücadelenin de ülkemiz genelinde olduğu gibi Adana’da da tüm hızıyla devam ettiğini hatırlatan Vali Elban, salgının toplum sağlığı açısından oluşturduğu riski en aza indirmek amacıyla hayatın her alanına yönelik uyulması gereken bir dizi kural belirlendiğini söyledi.  Salgın seyrinin kontrol altına alınabilmesi ve bunu müteakip normalleşme sürecinin başlayabilmesi için vatandaşlarımızın belirlenen bu kurallara eksiksiz riayet etmesi gerektiğini belirten Vali Elban, koronavirüsle mücadeleye destek olan herkese teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Karşılıklı görüş alışverişiyle devam eden toplantı, Adana’ya dair yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir