01/12/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU İlimizde Bir Dizi Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu

Bir dizi ziyaret, inceleme ve açılış amacıyla ilimize gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu; Valimiz Sayın Mustafa Çiftçi, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, siyasi parti il başkanları, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları ve bürokratlar tarafından Osmancık ilçemizde karşılandı.

 

Karşılamanın ardından Sayın Bakanımız belirlenen program dahilinde Taşyapı İnşaate ait Kırkdilim Tüneli şantiyesini ziyaret ederek yetkililerden tünel çalışmaları hakkında brifing aldı.

 

Kırkdilim tünelinde incelemeler yapan Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu, Kırkdilim Tünelleri T2 Tüneli Işık Görme Törenine katıldı.
Çorum-İskilip yolu kavşağı ile hastane kavşağında incelemelerde bulunan Sayın Bakanımız buradan sonra beraberinde Sayın Valimiz ve protokol üyeleri ile birlikte Karayolları Çorum Şube Şefliğini ziyaret etti. Personelle yakından ilgilenen Sayın Bakanımız yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Yapılan incelemelerin ardından Valiliğimizi ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu, Valiliğimiz önünde Sayın Valimiz ve daire amirleri tarafından karşılandı. Valilik özel defterini imzalayan Sayın Bakanımız Valimiz Sayın Mustafa Çiftçi’den Çorum hakkında brifing aldı.

 

Valilik ziyaretinin ardından Ak Parti İl Başkanlığı ve Belediyeyi de ziyaret eden Sayın Bakanımız akşam saatlerinde ilimizden ayrıldı.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir