02/02/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

BAŞKAN ULUDAĞ, “ÇİLTAR MASA TENİSİ İHTİSAS KULÜBÜ ADANANIN GURURU”

BAŞKAN ULUDAĞ, “ÇİLTAR MASA TENİSİ İHTİSAS KULÜBÜ ADANANIN GURURU”

Masa Tenisi Büyük Erkeklerde Süper Lig ve Türkiye Kupasını kazanan, Türkiye’yi Avrupa’da temsil edecek 35.kuruluş yılını kutlayan ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas SK, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı ziyaret etti.

ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas SK Başkanı Dr. Ali Türemiş ve Yönetici Kemal Sağ şampiyonluk kupalarıyla birlikte Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ı makamında ziyaret ederek, başarı öykülerini anlattı.

ULUDAĞ “ADANA’NIN GURURU OLDUNUZ”

Sarıçam Belediyesi olarak sadece futbola değil sporun tüm branşlarına destek verdiklerini belirten Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ “ Bugün çifte kupalı şampiyonları ağırlamaktan gururluyuz. Türkiye Kupasını kazanan ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas Spor Kulübü Lig Şampiyonluğu ile birlikte sezonu 2 kupayla kapattı. Bu yıl 2 kupayı Adana’ya getiren ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas SK ve bu başarıda emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Böylesine büyük başarılara imza atarak Adananın gururu olan takımımızı kutluyorum.” dedi.

TÜREMİŞ “TESİS YAPMAK İÇİN YER İSTİYORUZ”

Son 15 yılda Adana’da masa tenisi branşının sporcu sayısı ve elde ettiği başarıların gurur verici olduğunu belirten ÇİLTAR Masa Tenisi İhtisas SK Başkanı Dr. Ali Türemiş, “Birçok şehirde masa tenisine ait özel salon olmasına karşılık bu kadar başarılı Adana’da maalesef bir salonumuz yok. Kendisi de masa tenisi sporcusu olan başkanımız Av. Bilal Uludağ’a verdiği desteklerinden dolayı minnettarız. Masa tenisi için salon ve tesis yapmak istiyoruz. Kendi imkânlarımız ile salon ve tesisimizi yapabileceğimiz yer için yetkililerden destek bekliyoruz. Duyarlılığı için Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir