Mavi Haber Adana

banner

İYİLİK HAREKETİ DEVAM EDİYOR

İYİLİK HAREKETİ DEVAM EDİYOR
74
11 Aralık 2020 - 14:35

Pozantı’da geçtiğimiz hafta sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafla yardıma muhtaç ailelere yapılan iyilik hareketi kar topu halinden çığa dönüşerek bir çok yardıma muhtaç ailenin yüzünü güldürdü.

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay’ın bizzat başlattığı ve zabıta müdürü Yaşar Süllü’yü bu konu için görevlendirdiği iyilik hareketinde bir başka ailenin de ihtiyaçları giderildi. Yapılan yardımlar sayesinde birçok ailenin ve çocukların yüzünün güldüğünü, bu kış gününde mutlu olduğunu dile getiren Başkan Çay, tüm yardımseverlere teşekkür etti.

Yardıma muhtaç ailelerin evlerinde yapılan değişimi isim vermeden sosyal medya da paylaşan Belediye Başkanı Mustafa Çay şunları dile getirdi.

“Değerli Dost ve Hemşehrilerim; Pozantı Belediyesi olarak başlatmış olduğumuz İYİLİK HAREKETİMİZ ile sizlerin yardımlarıyla eşi vefat eden 3 çocuğu ile ihtiyaç sahibi olarak kalan, kirada oturan ve her şeye ihtiyaçları olan üçüncü ailemizin de evine çekyatlar, halılar, çocukların odasına baza ve yataklar ile kıyafet ile gıda yardımlarımız yüzleri güldürdü çok şükür. Allah tuttuğunuzu altın etsin. Hanenize bereket versin. Bundan sonra da yardımlarınızı kabul etmeye, kullanmadığınız ve kullanılabilecek durumdaki eşyalarınızı yeni ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırabilmek için Zabıta Müdürlüğümüze veya şahsıma ulaştırmanızı bekliyorum.” Dedi.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.