Mavi Haber Adana

banner

Başkan Kocaispir muhtarları dinledi

Başkan Kocaispir muhtarları dinledi
96
19 Ekim 2020 - 10:47

YÜREĞİR Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 39 merkez mahalle muhtarı ile istişare toplantısında bir araya geldi. Tek tek muhtarları dinleyen Başkan Kocaispir ilçede devam projelerle ilgili muhtarları bilgilendirdi.
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ilçedeki muhtarlarla buluşmaya devam ediyor. Sık sık düzenlenen toplantılarla mahalle sakinlerinin ilk ağızdan sorunlarını ilettiği muhtarları dinleyen Başkan Kocaispir atılması gereken adımlarla ilgili birim müdürlerine anında talimat veriyor. Küresel salgın nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde 39 merkez mahalle muhtarını Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde kahvaltıda ağırlayan Başkan Kocaispir ilçede devam projelerle ilgili muhtarları bilgilendirdi. Hizmetlerin daha verimli sürdürülebilmesi için istişare kültürüne çok önem verdiklerini ifade eden Başkan Kocaispir toplantıya katılan bütün muhtarları tek tek dinledi.

Göreve başladığı günden bu yana 1.5 yıl geçtiğini hatırlatan Başkan Kocaispir, “Aslolan milletimize hizmettir. Yüreğir’de misafirlerimiz ile birlikte 560 bin insanımıza hep beraber hizmet ediyoruz. İlçemizde birlikte bir başarı hikâyesi yazıyoruz. Önümüzde 3.5 yıl var. Bu süre uzun gibi görünse de yapacağımız hizmetler açısından aslında kısa bir süre. Günün sonunda bütün görevler bittiğinde alnımız ak, başımız dik dolaşabilmeliyiz.  Her bir mahallemizin kendine has sorunları var. Bu sorunları biliyoruz. Bir program dahilinde ilerliyoruz. Söz verdiğimiz projelerimiz ile ilgili ciddi bir yol kat ettik. Çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız, gelişen teknolojiyle birlikte yenilikleri çok yakından takip ederek Yüreğir için hak ettiğinin fazlasını yapmak” dedi.

Şehit Erkut Akbay, Sinanpaşa ve Köprülü Mahalleleri’nde devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları, kent meydanı projesi, sokak sağlıklaştırma projeleri, gençlik merkezi, spor tesisleri, ters ev projesi, millet bahçesinde devam eden iyileştirme çalışmaları ilgili bilgi veren Başkan Kocaispir muhtarlarla buluşma programlarına devam edeceklerini söyledi.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.