Mavi Haber Adana

banner

“Gelirimiz En Az 100 Milyon Lira Olmalı”

“Gelirimiz En Az 100 Milyon Lira Olmalı”
107
09 Temmuz 2020 - 11:46

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, hizmet yapılabilmesi için Adana gibi büyük bir belediyenin gelirinin 100 milyon liranın çok üstünde olması gerektiğini söyledi.
Büyükşehir Belediyesi Meclisinin Temmuz Ayı ilk oturumu, Başkan Zeydan Karalar, katipler Cemal Demirdağ ve Sevil Can başkanlığında açıldı. Açılış yoklamasının ardından 5 ek gündem maddesinin eklenmesiyle oturum başladı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ekmek dağıtımını Vefa Sosyal Destek Grubu ile birlikte yaptıklarını belirten Karalar, “Olayları yanlış gösterenleri esefle kınıyorum. Biz açık ve şeffafız. Benim niyetim 15 ilçe belediyemle birlikte yapabileceğimizi yapmaktır.

Tabi ki meclisin bize destek verdiği konular oldu. Vermediği konularda oldu. Hepimizin lehine birlikte yapmak niyetindeyim. Mazotta tıka basa bütün depoları doldurduk ucuzken.

Bütçe ve harcama kalemleri bütçesi çok düşük. Aslında bu gerçekçi olmayan bir bütçe. Adana gibi büyük bir belediyenin gelirleri 100 milyonun çok çok üstünde olması gerekiyor. Hatta 200 milyon olması gerekiyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.