Mavi Haber Adana

banner

YENİ AVUKATLAR MESLEĞE ADIM ATTI

YENİ AVUKATLAR MESLEĞE ADIM ATTI
145
03 Temmuz 2020 - 12:32

Adana Barosu’nda staj dönemini başarıyla tamamlayan genç avukatlar İmran Taş, Ezgi Civan, Mehmet Ali Dinibütün ve Şule Aydemir salgın hastalık koronavirüsten ötürü sosyal mesafe ve izolasyon kuralları gözetilerek Başkanlık odasında farklı günlerde düzenlenen törenlerle meslek yemini ederek, avukatlığa adım attılar.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük ve Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, genç meslektaşlarını, ailelerini ve büro avukatlarını kutlayarak, başarılı, keyifli bir meslek yaşamı dilediler.

Avukatlık yeminini eden, sonrasında ise ruhsatlarını alan genç avukatlar da ailelerine, Baro’ya ve büro avukatlarına bu süreçteki katkılarından ötürü teşekkür ettiler.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Genel Sekreter Av. Semih Gökayaz, Sayman Yönetim Kurulu Üyesi Av. İlknur Önal Tarkan, yönetim kurulu üyeleri Av. Mert Kuşdemir, Av. Nevzat Elçi ve Disiplin Kurulu Üyesi Av. Erkan Çetin’in de hazır bulunduğu törenlerde genç avukatlara cübbelerini Av. Semih Gökayaz, Av. Bekser Barcı, Av. Mustafa Varol Güner ve Av. Selahattin Yakın giydirdi.

Tören sosyal mesafeli fotoğraf çekimi ardından son buldu.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.