Mavi Haber Adana

banner

Başkan Erdem’den Boyvadaoğlu’na ziyaret

Başkan Erdem’den Boyvadaoğlu’na ziyaret
99
04 Haziran 2020 - 13:21

 Ceyhan Belediye Başkanı  Hülya Erdem beraberindeki heyet ile birlikte İYİ Parti Adana İl Başkanlığını ziyaret ederek Millet İttifakının Belediye Başkanları olarak Adana ve İlçelerini hak ettikleri konuma getirmek için İYİ Parti ile birlikte hareket ettiklerini ve gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu’na misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek yakın zamanda yapılması beklenen kongre seçim çalışmalarında başarılar dilediler.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu bu ziyaretin kendilerini son derece memnun ettiğini belirterek millet ittifakı belediyelerimizin başarılı çalışmalar yapacağına yürekten inandığını belirtti.

Boyvadaoğlu; Belediye Başkanlarımızın çalışmaları çok çok önemli bugüne kadar belediyelerimizin yapmış olduğu örnek çalışmalar taktire şayandır,Bu çalışmalar tüm insanlarımızı umutlandırmış millet ittifakının iktidarı kaçınılmaz olmuştur.bundan dolayı tüm belediye başkanlarımıza başarılar diliyorum dedi.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.