Mavi Haber Adana

banner

Vali Demirtaş, uygulama noktalarını ziyaret etti

Vali Demirtaş, uygulama noktalarını ziyaret etti
137
27 Mayıs 2020 - 11:15

Adana Valisi Mahmut Demirtaş; Karataş-Adana yolu, Yüreğir Çimento Fabrikası kavşağı, İncirlik,  Adana-Mersin otoyol gişeleri, Çukobirlik polis uygulama noktaları ile Akıncılar Polis Merkez Amirliği ve Mustafalar Mahallesi jandarma uygulama noktasını ziyaret etti.

Vali Mahmut Demirtaş, ziyaretleri sırasında görevli personelin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Yapılan yol kontrol ve denetim faaliyetleri hakkında da bilgiler alan Vali Demirtaş, “Bu yıl öncekilerden farklı olarak koronavirüs salgını gölgesinde bir bayram idrak ediyoruz. Sevginin, vefanın, dayanışmanın doruk noktasına ulaştığı, birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı bu bayram günlerini buruk bir şekilde geçiriyoruz. Ama biliyoruz ki bu günler geçecek ve sevdiklerimizle kucaklaştığımız nice bayramlara sağlıkla erişeceğiz.” dedi.

Gece gündüz demeden, salgın sürecinde ve her zorlu şartta vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için fedakarca çalışan tüm güvenlik güçlerine teşekkür ettiğini belirten Vali Demirtaş, “‘İlimizin asayişinin, vatandaşımızın huzur ve esenliğinin sağlanması bakımından uygulama noktalarında yapılan denetim faaliyetleri çok önemli. Her zaman olduğu gibi bu bayram gününde de ilimizin güvenliğini sağlamak amacıyla canla başla çalışarak görevinin başında bulunan güvenlik güçlerimize başarılar diliyorum.’’ dedi.

Vali Demirtaş’ın ziyaretleri yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER
marmaris tekne turu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.