Mavi Haber Adana

banner

MAVİ RADYO 10 VALİYİ KONUK EDEREK BİR İLKE DAHA İMZASINI ATTI

MAVİ RADYO 10 VALİYİ KONUK EDEREK BİR İLKE DAHA İMZASINI ATTI
256
22 Mayıs 2020 - 15:03

Adana’nın en çok dinlenen bölgesel radyosu Mavi Radyo, yine yapılanamayanı yaparak bir ilke daha imzasını attı.

Mavi radyo ve Mavi Haber işletme sahibi Ebru Özgürdal, moderatörlüğünü kendi yaptığı 19 Mayıs  Atatürkü anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinde yurdun 10 valisini, bürokrasideki üst düzey yöneticilerini canlı telefon bağlantısı ile konuk ederek günün anlam ve önemi ile ilgili, ayrıca temennilerini alarak, duygu ve düşünce mesajlarını da dinleyicilere iletttiler.

Meşk FM ile ortak yayın yapan Mavi Radyo,  bu anlamlı günde hazırlanan özel programda 19 Mayıs’a özel  marşlar, şiirler ile dinleyicilerine Mayıs  Atatürkü anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu yaşattı.

96.2 Mavi Radyo’nun hazılamış olduğu özel programa Adana  Valisi Mahmut Demirtaş,  Samsun Valisi Osman Kaymak, Sivas Valisi Salih Ayhan, Çorum Valisi Mustafa Çifçi, 64. Dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Adana Büyükşehir Belediye Başknı Zeydan Karalar, Akparti Adana  İl Başkanı Mehmet Ay, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, Mhp Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Kayseri Develi Kaymakamı Murat Duru katıldı.

19 Mayıs  Atatürkü anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile gündemleri dolu olan valilerin canlı telefon bağlantısı ile yayına katılmaları da dikkatleri çeken ayrı bir husus oldu.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.