Mavi Haber Adana

banner

Başkan Erdem Milletvekilleriyle Birlikte Maske Dağıttı

Başkan Erdem Milletvekilleriyle Birlikte Maske Dağıttı
144
15 Mayıs 2020 - 9:07

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem kendisini ziyarete gelen CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin ile birlikte
çarşı esnafını ziyaret ederek vatandaşlara maske dağıttı.

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, CHP İl Başkan Yardımcısı Caner Aydar, Cahit İncefikir, Nejat Altınok ,Ayten Matyar, İlçe Başkanı Fikret Cirit  Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’i makamında ziyaret etti. Daha sonra Başkan Erdem ziyaretçileri ile birlikte Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz’ı ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Ceyhan’ın işlek caddelerinde vatandaşlar ile bir araya gelen Milletvekili Müzeyyen Şevkin ve Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem vatandaşlara kendi elleriyle maske dağıttı
ve salgın riskine karşı alınacak önlemler ile ilgili vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Destekleri İçin Milletvekillerine Teşekkür Etti

Ziyaretleri İçin Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin ve CHP İl ve İlçe yöneticilerine teşekkür eden Başkan Erdem; “ Her fırsatta ilçemizi ziyaret ederek desteklerini her koşulda bize hissettiren başta Milletvekilimiz Sayın Müzeyyen Şevkin olmak üzere bütün milletvekillerimize il ve ilçe teşkilatlarına destekleri için müteşekkirim. Bütün kurum, kuruluş ve teşkilat yöneticilerin desteklerinin bizimle birlikte olduğunu bilmek bize güç veriyor. Biz Ceyhan için her daim biriz, birlikteyiz” ifadelerini kullandı.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.