Mavi Haber Adana

banner

Soner Çetin Zirveyi Bırakmıyor

Soner Çetin Zirveyi Bırakmıyor
143
14 Mayıs 2020 - 10:33

Değişik şirketlerin yaptığı araştırmalarda 7 kez Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı seçilen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin zirveyi bırakmıyor. ORC Araştırma Şirketi’nin Büyükşehir Belediyesi sınırları içindeki ilçe belediye başkanlarına yönelik yaptığı araştırmada Soner Çetin, yüzde 63,1 oranıyla en başarılı ikinci belediye başkanı oldu.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Türkiye’nin en başarılı belediye başkanları sıralamasında yine şeref kürsüsünde yer aldı.

Farklı şirketlerin yaptığı kamuoyu araştırmalarında 7 kez Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı seçilen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ORC Araştırma Şirketi’nin anketinde ikinci sırada yer aldı. ORC Araştırma Şirketi çalışmasını Büyükşehir Belediye sınırları içerisinde bulunan ilçe belediye başkanlarını kapsayacak şekilde yaptı. Anket sonuçlarına göre Başkan Soner Çetin yüzde 63,1 oranla Türkiye’nin en başarılı ikinci belediye başkanı olarak belirlendi. İlk sırayı yüzde 63,9 oranla çok az farklı Ankara Mamak Belediye Başkanı Murat Köse aldı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, daha önce değişik araştırma şirketlerinin anketinden 7 kez Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı olarak çıkmıştı. Son olarak mart ayında açıklanan SONAR Araştırma Şirketi’nin çalışmasında Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı seçilen Başkan Soner Çetin’e halk desteğinin yüzde 76,5 olduğu belirlenmişti.

Hiçbir siyasi ayrım gözetmeden Çukurova halkına 6 yıldır en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirten Başkan Soner Çetin, “Her kesimden aldığımız büyük destek omuzlarımızdaki sorumluluğu artırıyor. Çıkan sonuçlar bize daha fazla hizmet verebilmek ve hemşehrilerimize layık olmak için güç veriyor. Çukurovalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.