KİMYA OSB TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

banner
KİMYA OSB TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
banner

Adana’nın Ceyhan ve Yumurtalık bölgesinde kurulacak olan Kimya Organize Sanayi Bölgesine yönelik değerlendirmelerin yapıldığı toplantı Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Makam toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Murat Süzen, Kocaeli-Gebze Kimya İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü ile ilgili yetkililer katıldı.

Kimya OSB ile ilgili görüşlerin paylaşıldığı ve genel değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, Kimya OSB’nin kurulması için gerçekleştirilen çalışmalarda gelinen aşama ayrıntılarıyla ele alındı.

Vali Demirtaş, Kimya OSB’nin kurulması için tüm çalışmaları titizlikle yürüttüklerini, bir an evvel hayata geçirilmesi için herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini ifade ederek ‘‘İlimizi kimya sektöründe ideal bir yatırım ve ticaret ortamı haline getirecek olan Kimya OSB’nin şimdiden ilimize ve bölgemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.’’ dedi.

 

banner