Mavi Haber Adana

banner

Sezen Örkün Beauty Lounge ikinci şubesini açtı…

Sezen Örkün Beauty Lounge ikinci şubesini açtı…
186
10 Aralık 2019 - 11:09

Adana’da marka olmayı başaran, kadınların vazgeçilmez adresi Sezen Örkün Beauty Lounge, Turgut Özal’dan sonra ikinci şubesini Yüzüncüyıl’a açtı. Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül’ün eşi Hazal Demet Yurdagül’ün açılışını yaptığı merkez, Adana’ya yeni bir hizmet kazandırdı. Sezen Örkün Beauty Lounge güzellik merkezi yüzüncüyıl Cem Evi’nin karşısına açıldı.

ADANA VE ADANALI BİR HİZMET DAHA KAZANDI

Hazal Demet Yurdagül kurdeleyi keserken, “Allah bol kazançlar nasip etsin”,temennisinde bulundu. İşini doğru yapan insanların daima kazanacağını vurgulayan Yurdagül, “Sezen Örkün’ün de işini doğru yapanlardan biri, hayırlı işleri olsun. Adana’ya ve Adanalıya bir kez daha böyle güzel bir hizmet kazandırdığı için kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İKİNCİ ŞUBEMİ AÇMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM

En büyük hayalinin tüm şehirlerde şubeleşmek olduğunu vurgulayan Sezen Örkün Beauty Lounge firma sahibi uzman estetisyen Sezen Örkün, adım adım ilerlediğini vurguladı. Şu anda Adana’da ikinci şube açmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Örkün, “Kendim de bir kadın olarak güzellik ve bakımın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Kadınların kendilerini iyi hissedecekleri şeyleri yapmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

KURUMSALLAŞMAK İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM EDECEĞİZ

Kısa sürede ikinci şube açmanın haklı gururunu yaşayan estetiysen Sezen Örkün, “ Çok mutluyum, bu şubenin iyi olacağına inanıyorum. En önemlisi bu semtin böyle bir güzellik merkezine ihtiyacı olduğunu düşündüğüm için ikinci şubemi buraya açtım. Bu anlamda da oldukça fazla talep gelmişti. Daha çok kurumsallaşmak anlamında çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

GÜVEN, SEVGİ, İNANÇ İLE BAŞARIRSINIZ

Bir kadın girişimci olarak çok güzel işlere imza atan estetiysen Sezen Örkün, başarısının sırrını anlatarak şunları söyledi, “Özellikle güven çok önemlidir, insanların size güvenmesiyle bir çok şeyi başarabiliyorsunuz. İşimi çok seviyorum ve inanıyorum. Yani şu üç kelimeyle yola çıktığınız zaman sizi kimse durduramaz, ‘güven, sevgi, inanç’…

ADANA’YA GÜZEL BİR HİZMET SUNDU

Katılımın da oldukça yoğun geçtiği açılışta birbirinden renkli simalar da vardı. Adana’nın ‘Turuncu Adamı’ lakaplı, Adana Gündoğdu Koleji (AGK)‘da Bölge Eğitim Koordinatörü Mahmut Reyhanioğlu birbirinden renkli karelere imza atarak bizlere açılışla ilgili açıklamalarda bulundu.  Reyhanioğlu, “Sezen Örkün, gerçekten Adana’ya güzel bir hizmet sundu.

KENDİ MARKASINA BİR MARKA DAHA KATTI

Ben özellikle Sezen Hanım’a çok teşekkür ediyorum, kendi markasına bir marka daha kattı. Özellikle bu ortamda ikinci şubeyi açma cesareti gösterdiği için canı gönülden onu kutluyorum. Gerçekten çok ciddi bir personel çalıştırılıyor, titiz araçlar kullanılıyor, uzman olduğu alanlarda da rakipsiz ilerliyor. Sezen Hanım’ın çalışması ve sistemi bu konuda çok iyi tüm aletleri ve donanımları yepyeni, ben yüzüncüyıl için muhteşem bir hizmet olduğunu düşünüyor ve tekrar hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

RÖPORTAJ- PINAR AYTEKİN

 

 

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER
marmaris tekne turu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.