Mavi Haber Adana

banner

Başarısı takdir topluyor…

Başarısı takdir topluyor…
138
06 Aralık 2019 - 16:35

Adanalının gönlünde taht kurmayı başaran Yasemin Şule Özülkü, toplumun tüm kesimi tarafından seviliyor.

Adana’nın başarılı iş kadınlarından AK Parti Meclis Üyesi, Özülkü Şirketler Grubu Başkan Yardımcısı Yasemin Şule Özülkü siyasette de birçok başarılı çalışmalara imza attı.

ÖNEMLİ PROJELER SUNMASI BEKLENİYOR
‘Adana siyasetinde ben de varım’ diyerek yola çıkan Özülkü, belediye meclisinde de farklı bir profil çizdi. Adana’nın gelişmesi açısından kolları sıvayan Yasemin Şule Özülkü’nün, önemli projeler sunması bekleniyor.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR
Özülkü Şirketler Grubu, bünyesinde 3 hastane ve 1 tıp merkeziyle Adana il genelinde en yüksek yatak kapasitesine sahip sağlık gurubu hizmeti veriyor. Hem iş hayatında hem de siyasette başarılı çalışmalara imza atan Şule Özülkü Adana’nın gururu olmaya devam ediyor. Kapısının sonuna kadar herkese açık olduğunu sürekli vurgulayan Özülkü, Adanalıların derdine çare olmak için gece gündüz çalışıyor.

GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR
Adana’nın gelişimine ve ekonomisine de ayrıcı katkı sunan Şule Özülkü, Özülkü Şirketler Gurubu olarak da Adana’ya yaptığı kaliteli inşaatlarla da adından söz ettiriyor. Adanalı işadamı Bülent Özülkü’nün kız kardeşi olan Yasemin Şule Özülkü, toplumla olan yakınlığıyla ve insanlara olumlu olarak yaptığı dokunuşlarla da gönülleri fethediyor.

 

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.