02/11/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

Başkan Soner Çetin güne yine erken başladı

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, güne şantiye ziyaretleri ile başladı. Sabah mesaisine saat 07:00 gibi başlayan Başkan Soner Çetin, bu kez sabahın erken saatlerinde Temizlik İşleri ve Yol İşleri Şantiyelerini ziyaret etti. Başkan Soner Çetin, günün ilk çayını işlerle içti ve Çukurova’ya hizmet için yola düşen çalışanlara günaydınlar diledi.

Güne erkenden başlayan ve belediyeye herkesten önce gelmesiyle bilinen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, bu kez erken saatlerde şantiyeleri ziyaret ederek, işçilere “kolay gelsin” dileğinde bulundu.

Sabah saat 07:00 civarında ilk olarak Temizlik İşleri Şantiyesine giden Başkan Soner Çetin, günün ilk çayını burada işçilerle birlikte içti. İşçileri dinleyen ve onlardan beklentilerini anlatan Başkan Soner Çetin ardından Yol İşleri Şantiyesinde işçilerle buluştu.

Başkan Soner Çetin, işçilerle sohbetinde, “Çukurova’da olağan belediyecilik hizmetleri eksiksiz olmalıdır. Temizlik, yol ve park bahçelerle ilgili çalışmalar titizlikle yapılmalıdır. Büyük emek harcadığınızı ve fedakarca görev yaptığınızı biliyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. İnsanlar evlerinde daha uykudayken siz bu saatlerde işe başlıyor ve Çukurova’nın daha güzel, daha yaşanır bir ilçe olması için çaba harcıyorsunuz. Sizlerden biraz daha fedakarlık bekliyorum. Çukurova’da her şey eksiksiz olmalıdır. Bize güvenen ve tekrar göreve getiren vatandaşlarımız bizden bunu bekliyor. Sizlerin de bu anlayışla görevini yapacağınıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

İşçisine en iyi ücreti Çukurova Belediyesi’nin verdiğini anımsatan Başkan Soner Çetin, “Sizlerin daha fazlasını hak ettiğinizi biliyorum. Bunun için de tüm imkanlarımızı zorluyoruz. Yeni dönem işçilerimiz açısından da daha iyi olacaktır” dedi.

Başkan Soner Çetin, sohbetin ardından işçilere “kolay gelsin” dileğinde bulundu ve şantiyeden ayrıldı.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir