05/12/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

İYİ Parti’den Aladağ’a Ziyaret

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu , İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu ile birlikte Aladağ İlçemizi ve Aladağ’a bağlı Topallı, Boztahta, Akören Mahallesi, Meydan Yaylası, Başpınar Mahallesi, Tökez Mahallesi, Kıçak Mahallesi, Büyüksofulu, Gerdibi, Posyağbasan ve Etekli Mahalleleri’ni ziyaret etti.

Yaklaşık 70 araç ile yapılan seyahatte Aladağ ilçe Teşkilatı konvoyu, Eynel köprüsünde karşıladı. İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte yapılan ziyaretlerde, halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan İYİ Partili Yöneticiler büyük memnuniyet duyduklarını belirttiler.

GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN MERAL AKŞENER, CUMHURBAŞKANI OLACAKTIR

Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Aladağ ve Yaylalarında yaptığı konuşmada özetle şu bilgileri aktardı;

“ İYİ Parti olarak, 2 yıllık bir sürede önemli aşamalar kaydettik. Kuruluşu ile birlikte TBMM’ inde 40 Milletvekili ile temsil edilmesi, Cumhuriyet tarihimizde görülmemiş bir olaydır. Biz bunu siz vatandaşlarımızla başardık. Önümüzdeki seçimlerde İYİ Parti sizlerin tercihi ile iktidar, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’de Cumhurbaşkanı olacaktır. Hiçbir zaman heyecanımızı yitirmedik. İlk günkü duygular içinde siz vatandaşlarımıza hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Seçimden seçime değil, bu toplantıları ara vermeden sürekli yapacağız. Sizlerle kucaklaşmak, sorun ve dileklerinizi dinlemek ve bunlara çare üretmek için var gücümüzle çalışacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

EVİNE EKMEK GÖTÜREMEYEN BİR BABA’YI DÜŞÜNÜN…

İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu’da söz alarak yaptığı konuşmada;

“ Kıymetli hemşerilerim…  Biliyorsunuz ki,  ben de bu yörenin insanıyım. Bizlere gösterdiğiniz bu misafirperverlikle çok mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Doğru yol’da insanlar yolunu kaybetmez. Yolumuz doğru yoldur, hak yoludur. Geçtiğimiz hafta Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli İlçelerimizi ziyaret ettik. Tüm vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Beklentilerinin ne olduğunu öğrendik. Bugün burada Merkez Aladağ olmak üzere, tüm Yaylaları ve Mahalleleri dolaşıyoruz. Sorunları gidermek için buradayız. İl Başkanımız, İlçe Başkanlarımız ve İYİ Partili tüm Yöneticilerimizle sizlere geldik. Burada Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Sertaç Durak’ta bulunmakta. Sorun ve sıkıntılarınıza ortak olmaya, yaşanılan sıkıntıları gidermeye geldik. Bugün memleketimizde yaşanan ekonomik sorunlar hat safhadadır. %20’lerde olan enflasyon, yaşamı daha da yaşanamaz hale getiriyor. İşsizlik çok büyük bir sorun. Evine ekmek götüremeyen bir baba’yı düşünün; çok zor, çok acı. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in sizlere selamını getirdim. Sloganımız olan ‘ Türkiye İyi Olacak’ sözü ile bu yol’a baş koyduk. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Kıymetli hemşehrilerim…18 yıllık AKP iktidarı vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayamadı. İç’te ve dış’ta sorunlar büyük. İYİ Parti olarak bizler iktidara talibiz. Allah’ın izni ile bunu sizlerle başaracağız. Memleket’in içinde bulunduğu büyük sorunları gidermek için mücadele edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti’ni hak ettiği yere ulaştıracağız. Başkanlık sistemine karşıyız.82 milyon vatandaşımızın geleceği bir insanın iki dudağı arasına sıkıştırılamaz. Parlementer Sistemi yine Ülke’mize kazandıracağız. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize sevgi ve saygılar sunuyorum” dedi.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir