Mavi Haber Adana

banner

Boyvadaoğlu: İYİ Parti iktidar olacak

Boyvadaoğlu: İYİ Parti iktidar olacak
89
02 Eylül 2019 - 13:32

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, İYİ Parti Adana milletvekilli M. Metanet Çulhaoğlu ile birlikte Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerini ziyaret etti.

Yaklaşık 50 araç ile büyük bir konvoy halinde, İl ve İlçe yöneticileri ile birlikte yapılan ziyaretlerde, halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan İYİ Partili yöneticiler büyük memnuniyet duyduklarını belirttiler.

HAKÇA KARDEŞÇE MUTLULUĞU PAYLAŞACAĞIZ

Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, İlçe toplantılarında yaptığı konuşmada: “Sizlere Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in selamını getirdim. Partimiz kısa sürede büyük aşamalar kaydetti. Siz vatandaşlarımızın tercihi ile yapılacak ilk seçimde partimiz iktidar, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Cumhurbaşkanı olacaktır. İktidarımızda sizlerle yine aynı çatı altında buluşup sohbetler edeceğiz. Ekonomimiz iyi’ye gitmiyor. Yapılan aşırı zamlar üreticimizi zor durumda bıraktı. Birçok gıda maddesini dışarıdan ithal eder duruma geldik. Dış ilişkilerde büyük sorunlar yaşamaktayız. Dost diyebileceğimiz bir sınır komşumuz kalmadı. İşçi ve memura verilen 4+4 zamlar anında sıfırlandı. Başta doğalgaz olmak üzere peş peşe yapılan % 30 ‘luk zamlar tüm vatandaşlarımızı madur etti. İnsanlarımızın yüzü gülsün artık. Hakça kardeşçe mutluluğu paylaşacağız. Kibir olmayacak, sen-ben olmayacak, sıkıntılar da, sevinçlerde ortak olacak. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere armağan ettiği en büyük değer olan Cumhuriyetimizin yılmaz savunucuları olacağız. İnşallah bu güzel mutlu günleri hep beraber yaşayacağız” dedi.

KOOPERATİFLEŞMEYE ÖNEM VERMELİYİZ

İYİ Parti Adana milletvekili M.Metanet Çulhaoğlu da söz alarak yaptığı konuşmada şunları söyledi; “ Arkadaşlar bizlere gösterdiğiniz yakın ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Kırsal kesimde yaşayan siz vatandaşlarımızın tüm sorunlarını biliyor ve yakınen takip ediyoruz. İktidar değiliz, belki bir yaptırım gücümüz yok… Ancak sizlerin sorunlarını TBMM kürsüsünden haykırmaya devam edeceğiz. Verdiğimiz soru önergeleri ile şu anki hükümete yön vermek için uğraşıyoruz. Hayvancılık ve tarımla uğraşan vatandaşlarımızın sorunlarını yakınen takip ediyoruz. Bunun için her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bunun için özellikle kırsal kesimde yaşayan vatandaşlarımız kooperatifleşmeye önem vermeli. Kooperatiflerin önemi büyüktür. Birlikte çalışmak güç verir. Üretiminiz değer kazanır. Bugün burada 1600 metre rakımı olan bir yerde yaşıyorsunuz. Bu güzellik bu mutluluk herkese nasip olmaz. Sizlerden alacağımız güçle iktidar olacağız. Bu birlikteliğimiz her zaman devam edecek. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in önderliğinde tüm Ülkemiz insanına mutluluklar getireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum” dedi.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.