05/12/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

KARALAR: ROTARYLERLE ORTAK PROJELERE DESTEK VERİRİZ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Seyhan Rotary Kulübü’nün konuğu oldu. Toplantılarında onurlandırdıkları için başkan Zeydan Karalar’a teşekkür eden Serdar Mart, Büyükşehir Belediyesi ile ortak projelerde yer almak istediklerini belirtirken başkan Karalar’da ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti.

1976 yılında kurulan Adana Seyhan Rotary Kulübü’nde başarılı geçen bir sezonun sonrasında Prof. Dr. Cüneyt Evrüke’den başkanlık görevini devralan ve 1 Temmuz itibari göreve başlayan ve aynı zamanda kulübün 44. başkanı olan Serdar Mart görevine hızlı başladı. Divan Oteli’nde düzenlenen toplantıya Guvernör Yardımcısı Mustafa Şendağ, kulüp kurucu başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp üyeleri katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan başkan Serdar Mart ‘’Geçtiğimiz hafta devraldığımız başkanlıkla ilk toplantımızı Zeydan Karalar ile yapmak istedik ve oda bizi kırmayarak toplantımıza katıldı ve bizlerle birlikte oldu. Yoğun programına rağmen toplantımıza katıldığı için başkanımıza teşekkür ediyoruz dedi. Serdar Mart ayrıca Adana Büyükşehir Belediyesi ile ortak projelerde de yer almak istediklerini vurguladı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise yaptığı konuşmada yapacakları ve uygulayacakları belediyecilikten bahsetti. Karalar konuşmasında şunları söyledi. “5 yıl Seyhan Belediyesi’nde başarılı bir belediyecilik geçirdiğimize inanıyoruz ve bu tecrübe ile Adana Büyükşehir Belediyesi olarak ta elimizden geleni yapıp tüm zorluklara rağmen bunları aşacağız. Bunu da ekibimizle, şehrin ileri gelenleri ile sivil toplum örgütleri ile kısacası tüm Adanalılarla bunu yapmak istiyoruz ve yapacağız da. Ayrıca bizden destek isteyen Adana için bir şeyler yapmak isteyen herkesin de yanında olacağız. Bunlardan biride Rotaryler. Seyhan Rotary Kulübü’nün yaptığı projelere elimizden gelen tüm desteği vereceğiz” dedi.

Toplantı sonunda Adana Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Serdar mart, başkan Karalar’a bir hediye takdim etti.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir