Mavi Haber Adana

banner

Genç iş insanları ‘Yaza Merhaba’ dedi

Genç iş insanları ‘Yaza Merhaba’ dedi
144
14 Haziran 2019 - 13:34

Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD), üyelerini ‘Yaza Merhaba’ etkinliğinde buluştururken yeni üyeleriyle daha da güçlendi. Pandora Band Müzik Grubu’nun konseriyle renklenen gecede, derneğe yeni katılan 12 üyeye rozetleri takılıp üyelik belgeleri sunuldu. 

“AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ”

Adana HiltonSA Oteli’nde gerçekleştirilen ‘Yaza Merhaba’ etkinliğine, ADANAGİAD’ın geçmiş dönem başkanlarıyla, çok sayıda üyesi katıldı. Geceye gelen konuklarıyla yakından ilgilenen ADANAGİAD Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, dernek mensuplarıyla çeşitli konulara ilişkin görüş alışverişinde bulunup sohbet etti. Oldukça büyük ilgi gören etkinlikte kürsüye çıkan ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, etkinliğe katılanlara ve yeni üyelere teşekkür edip, “Ailemize hoşgeldiniz” dedi.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Etkinliğin düzenlenmesinde emek ve katkı koyanlara teşekkürlerini sunan Halid Milli, “Bugün yine bulutlu bir yaz akşamında birlikteyiz. Birlikteliğimizi pekiştirdiğimiz ve motivasyonumuzu yükselten bu etkinlikleri çok önemsiyoruz. ADANAGİAD ailesinin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ADANAGİAD köklü geçmişi, geçmiş ile geleceği buluşturan yapısıyla Adana ve ülkemizin geleceği için, üyelerimizin gereksinim duyduğu konularda elini taşın altına koymaya devam edecek. Biz de var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

YENİ DERNEK BİNASINI TANITTI

ADANAGİAD Başkanı Halid Milli, Seyhan Nehri’nin kıyısında ve Sheraton Oteli’nin kuzeyinde yer alanda yapılacak olan yeni dernek binasını görsel sunum eşliğinde üyelere tanıttı. ADANAGİAD, Adana Barosu ve MÜSİAD’ın komşu olacağı yeni dernek binasının projesini üstlenen ADANAGİAD üyesi ve mimar Barış Altıok ise projenin ayrıntılarını konuklarla paylaştı. Konuşmaların ardından derneğe yeni katılan 12 üyeye, rozetleri takılıp üyelik belgeleri sunuldu. Yeni üyelerle anı fotoğrafının çekildiği gecede, Pandora Band Müzik Grubu katılımcılara eşsiz bir konser verdi.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.