05/12/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

Trafik kazaları yine can aldı…

1 Haziran’da başlayan Ramazan Bayramı tatilinden bugüne kadar yurt genelinde şehirlerarası ve şehir içi yollar ile kırsal yerleşim birimlerinde meydana gelen trafik kazalarında 61 kişi yaşamanı yitirirken, 536 kişi yaralandı.

KAZALAR ENGELLENEMEDİ

Yapılan onca uyarılar ve alınan tedbirler yine kazaları engelleyemedi. Ramazan Bayramında ülke kan gölüne döndü. Yurt genelinde ise son 24 saatte meydana gelen trafik kazalarında 11 kişi hayatını kaybederken, 127 kişi ise yaralandı. Adana’da ise bir anne hayatını kaybederken, baba ve üç çocuğu da yaralandı.

KAZALARIN ARTMASINDAN ENDİŞE DUYULUYOR

9 günlük Ramazan Bayramı tatili için vaktini gezerek değerlendirmek isteyen pek çok vatandaşımız maalesef acı sonla karşılaştı. Trafik kazalarında ki bilanço her geçen gün biraz daha da artıyor. Bayram tatili dolayısıyla trafik yoğunluğunun başladığı 31 Mayıs Cuma günü mesai bitiminden bugüne kadar çok sayıda trafik kazası meydana gelirken henüz tatilin bitmemiş olması ve kazaların artabileceği endişesi yaratıyor.

ADANA’DA DA 1 KİŞİ ÖLDÜ 4 KİŞİ YARALANDI

Alınan bilgiye göre Adana’da araç su kanalına düştü, 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Şanlıurfa’dan bayramlaşmak için Adana’da ki akrabalarına gelen ailenin içinde bulunduğu otomobilin boş sulama kanalına düşmesi sonucu bir kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Takla atarak durabilen otomobili görenlerin ihbarı üzerine kaza yerine çok sayıda polis ve 112 Acil Servis ekibi sevk edildi.

 

 

 

 

 

 

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir