04/12/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

Çukurova Üniversitesi’nde Bayramlaşma Töreni

Çukurova Üniversitesi’nde (ÇÜ) görev yapan akademik ve idari personel bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Bayramların, birlik, beraberlik ve hoşgörünün sembolü olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, Çukurova Üniversitesi ailesi olarak Adana halkının hem Kadir Gecesi’ni hem de Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’ın ev sahipliğinde Rektörlük binasında düzenlenen bayramlaşma törenine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Halil Elekcioğlu, Prof. Dr. Seyhan Tükel, Prof. Dr. Şeref Erdoğan, Rektör Başdanışmanı Prof. Dr. Metin Yavuz,  Genel Sekreter Nazan Karataş, Genel Sekreter Yardımcısı Süleyman Hilmi Çağlar ile çok sayıda idari personel ve akademisyenler katıldı.

Bayramların bir araya gelinmesi için bir fırsat olduğunu belirten Prof. Dr. Mustafa Kibar, törene katılan tüm personelle tek tek bayramlaşarak sağlık, başarı ve mutluluk diledi.

Prof. Dr. Kibar, “Birlikteliğin ve dayanışmanın toplumsal mutluluğa dönüştüğü, dostlukların pekiştiği ve paylaşılan acıların hafiflediği en özel zamanlardan biri olan Ramazan Bayramı’nın, insanlığın huzur, barış ve esenliğine vesile olmasını diler, mübarek Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle kutlarım.” dedi.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir