25/09/2022

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

Beyhan Demirtaş, sosyal sorumluluk projesi etkinliğine katıldı

Vali Mahmut Demirtaş’ın eşi  Beyhan Demirtaş, Mavisu Engelliler Sanat ve Spor Kulübü Derneği, Ç.Ü. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü öğrencileri ve Ç.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi Kültür Müdürlüğü Şan ve Piyano Hocası Dilek Ergin ve öğrencileri tarafından ortaklaşa düzenlenen “Bir Kitap, Bir Bilet” konulu sosyal sorumluluk projesi etkinliğine katıldı.

Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleştirilen ve bilet olarak getirilen kitapların, mevcut ve açılacak olan yeni kütüphanelere bağışlanması amaçlanan etkinlikte, üniversite öğrencileri ile dernek çatısı altındaki engellilerin dans ve müzik gösterileri Beyhan Demirtaş ve davetlilerce büyük beğeniyle izlendi.

Beyhan Demirtaş, etkinlik bitiminde yaptığı açıklamada, bu tür sosyal projelerin hayli önemli olduğuna dikkat çekti ve daima desteklediklerini ifade etti.

Demirtaş’ın, bu sosyal sorumluluk projesinin düzenlenmesinde emeği geçen Ç.Ü İ.İ.B.F. Öğretim Görevlileri İsmail Güneş ve Melek Akdoğan,Dernek Başkanı Ülkü İnsan ve öğrencilere teşekkür ettiği etkinlik, renkli ve coşkulu görüntülerle son buldu.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.