Mavi Haber Adana

banner

Baharı şiirlerle karşıladılar

Baharı şiirlerle karşıladılar
123
01 Mayıs 2019 - 12:46

Atatürkçü Düşünce Derneği Adana Şubesi, baharı şiirlerle karşılayan muhteşem bir etkinliğe daha imza attı. Etkinlikte kimi ünlü şairlerin şiirlerinden örnekler sunarken, kimi de kendine ait şiirini okudu.

Edebiyat öğretmeni Nazan Balcı’nın hazırlayıp sunduğu etkinlikte Atatürkçü Düşünce Derneği Adana Şube Başkanı İsa Kayadan sanatseverlere örnek bir ev sahipliği yaptı.

‘Baharlı Şiirler’ etkinliğinde ADD Başkanı İsa Kayadan, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Pir Sultan Abdal Derneği Adana Şube Başkanı Şükrü Şahin, ADD üyesi edebiyat öğretmeni Nazan Balcı, ADD üyesi Ayşe Palo, ADD Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özke, Kanal B Adana Temsilcisi Sema Erdoğan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çukurova Şube Başkanı Sibel Özgümüş, Avukat Muhal İkikardeş, Avukat Berfu Salıcı ve emekli öğretmen Zuhal Tokgöz ünlü şairlerin şiirlerini seslendirdiler.

Özgür ve Rüya ikilisinin saz ve türküleriyle eşlik ettiği ‘Baharlı Şiirler’ etkinliği konukların okuduğu şiirlerle sona erdi.

ADD Şube Başkanı İsa Kayadan, ‘Baharlı Şiirler’ etkinliğine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, konuklara teşekkür etti.

banner
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.