02/12/2023

Mavi Haber Adana

Mavi Haber Adana

Soner Çetin’den işçilere teşekkür

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin; park bahçeler, temizlik ve yol müdürlüğü işçileri ile öğle yemeğinde bir araya gelerek, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yeni dönemde sıfır sorunlu bir Çukurova hedeflediklerini belirten Başkan Soner Çetin, işçilerden yeni dönemde biraz daha özverili çalışmalarını istedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, büyük bir özveriyle çalıştığını belirttiği sahadaki işçilerin, yeni dönemde sıfır sorunlu bir Çukurova hedefine ulaşmak için, biraz daha özveride bulunmasını istedi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesinde park bahçeler, temizlik ve yol müdürlüğü işçileriyle toplantı yapan Başkan Çetin önce işçilerle öğle yemeği yedi. Ardından işçilere hitap eden Başkan Soner Çetin, “Şimdiye kadar, özveriyle görevinizi yaptığınızı biliyorum. Ama biz, sıfır sorunlu bir Çukurova hedefiyle yola çıktık. Yeni dönemde, biraz daha özveri bekliyorum” dedi.

ÇUKUROVA’DA SORUN OLMAYACAK

Başkan Çetin, geçen dönemde 6 kez en başarılı belediye başkanı seçildiğini hatırlatarak, bunda işçilerin görevini en iyi şekilde yapmasının büyük etkisi olduğunu vurguladı.

Park bahçeler, temizlik ve yol gibi olağan belediyecilik hizmetlerinin eksiksiz yapılması gerektiğini anlatan Başkan Çetin, “Aksi halde hayata geçirdiğiniz diğer projelerin önemi kalmıyor. Çünkü temizlik yeterince yapılmazsa, insanlar aracıyla giderken çukura düşürse, park ve bahçelerin bakımı yeterince yapılmazsa vatandaş diğer yaptığınız işlere bakmıyor. Bundan dolayı bu hizmetleri eksiksiz yerine getirmeliyiz” şeklinde konuştu. Başkan Çetin şöyle devam etti:

SİZİN KEFİLİNİZ BENİM

“5 yıldır yaptığınız fedakarca çalışmanın farkındayım. Bu dönem sıfır sorunlu bir Çukurova hedefliyoruz. Bu nedenle sizlerden biraz daha fedakarlık bekliyorum. Biz de işçimize bunun karşılığını vermeye çalışıyoruz. En yüksek asgari ücreti işçisine ödeyen belediye biziz. Biliyorum ki, işçi kardeşlerim için ne yapsam azdır.”

Bundan sonra, daha fazla sahada olacağını ve sık sık işçilerle bir araya geleceğini belirten Başkan Çetin, “Bu bir ekip işidir. İnşallah önümüzdeki 5 yılı daha başarılı şekilde tamamlayacağız. Siz çalışın sizin kefiliniz ve referansınız benim. Ne sıkıntınız olursa ben yanınızda olacağım. Saha ekiplerini daha da güçlendireceğiz ve işinizi en iyi şekilde yapmanız için tüm koşulları oluşturacağız” dedi.

About Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir